KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8358132
nr 835 8132
Kolteckning
monogramsignerad, GSK, Tjur, 26x32
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2013
kl 20:51:24
1/7 16:12:31